Araç Marka
Araç Model
Yükleniyor...İnsan Kaynakları

Kariyer Gelişimi
Şirketimizde konularında üstün niteliklere sahip uzman ve eğitimli kadrolar çalışmakta olup, beyaz yakalı çalışanların tüm çalışanlara oranı %40'dır. Beyaz yaka çalışanlarımızın %90'ı Üniversite ve üstü, toplam çalışanlarımızın %75'i Lise ve üstü eğitime sahiptir.

İstihdam PolitikamızKısa ve orta vadede şirket dışından konusunda uzman kadrolar, uzun vadede ise yetiştirilmek üzere potansiyeli olan ve ileride katkı sağlayacak yeni mezun çalışanlar işe alınmaktadır.
Performans YönetimiBeyaz ve mavi yakalı tüm personel için performans değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Performan değerlendirme sonuçlarına göre çalışanların maaş artış, prim ve terfileri belirlenerek, kişisel gelişim ve eğitim (şirket içi ve şirket dışı) planları yapılmaktadır.
Kalite & MemnuniyetŞirketimizde en az yılda bir kez yapılan çalşan ve müşteri memnuniyet anketleri doğrultusunda şirketten beklentiler ve öneriler dikkate alınmak suretiyle gerekli değişiklikler ve iyileştirmeler yapılmaktadır. Şirket içi ve dışı sosyal faaliyetler de planlanarak uygulamaya konulmaktadır.


Aşağıdaki listeden personel alımına açık iş pozisyonlarımızı görebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çalışacak üniversite mezunu deneyimli satış uzmanları aramaktayız.

Firmamız bünyesinde çalışacak deneyimli sipariş takip uzmanı aramaktayız.

Firmamız bünyesinde çalışacak deneyimli ön muhasebe personeli aramaktayız.

Firmamızın üretim bölümünde çalışacak enerjik elemanlar arıyoruz.

Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen Logo / Tiger programına hakim, MS Office programlarını ileri düzeyde bilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Pendik–Gebze / E-5 güzergahında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, askerliğini tamamlamış bay adaylar aranmaktadır.

Başvuru Formu

İsim - Soyisim

E-Mail

Pozisyon

Mesajınız


CV Dosyanız